כיני יונים

נכון שיונים הם סמל השלום ונכון שיונה עם עלה של זית זה דבר יפה ונותן תקווה. היונים גם שמשו בעבר להעברת דואר והיו מאד יעילות. ובכל זאת… כאשר הם מקננות היום ליד הבית התמונה משתנה.

היונים מתיישבות ומקננות במקומות אשר בד"כ מחוץ לבית, אך יחד עם זאת, מקומות אסטרטגיים מבחינה הגיינית, כמו מסתורי כביסה ומרזבים, אשר לוקחים את המים, יחד עם החיידקים והכינים למקומות אליהם לא היית רוצה שיגיעו.

כיני היונים, אשר שייכות למשפחת הכינים, אותם אנו מכירים היטב עוד מאז היינו ילדים ובדקו לנו את הראש ועד לבגרותינו, שאנו בודקים את הראש של ילדינו…

כיני היונים, אשר מחפשות גוף למצוץ ממנו את הדם מתיישבות על היונה וכך יכולות בקלות לגמוע מרחקים ארוכים ולמצוא בקלות מקור מזון חדש.

בכיני היונים קשה מאד להבחין ולכן פעמים רבות אנו יכולים להתגרד ולסבול בלי להבין מה הסיבה לכך, חושבים שיש יתושים באזור או ששכחנו לסגור את הרשת נגד חרקים, אך במקרה של כיני היונים גם הרשת לא עוזרת.

כיני היונים הם בעיה שנמצאת בכל מקום בו נמצא היונה ולכן חשוב מאד להפטר מבעיית היונים ומקרבת לבית כמה שיותר מהר ולמצוא פתרון שירחיק את היונים לצמיתות, כי יחד עם חזרת היונים חוזרות גם כיני היונים.

לקבלת מידע נוסף ולמציאת פתרונות שיתאימו לכם התקשרו עכשיו

נשר הרחקת יונים
1-700-500-109

ונציגינו יגיעו אליכם עם שירות אדיב, חיוך ומחירים הוגנים

כתיבת תגובה

עוד בנושא מחלות ונזקי היונים