בעיית יונים

לא פעם אנו שומעים מהלקוחות שמתקשרים אלינו – עזרו לנו להפטר מבעיית היונים. ישנם כל מיני סוגים של מצבים בהם היונים מפריעות למהלך החיים, אך כולם מסכימים על דבר אחד – היונים מהווים בעיה.
גם אנשים אשר מוכנים להשבע כי הינם אוהבי חיות, כאשר זה מגיע ליונים אשר מחליטות לקנן באזור הבית שלהם, מוכנים לעשות כמעט הכל כדי להיפטר מבעיית היונים.
דוגמאות לבעיית היונים:

כביסה

הפעלתם מכונת כביסה לאחר יום עבודה קשה, שמתם אבקה ריחנית ומרכך מהסוג הטוב יותר, הצלחתם להרים את עצמכם מהספה ולתלות את הכביסה ברווחים שווים, בכדי שתתייבש כמו שצריך. ואז… הן מגיעות. היונים מחליטות להתיישב דווקא על הכביסה שלכם, אולי אפילו לבנות קן מתחתיה ולעשות על הכביסה הרכה והריחנית שלכם את צרכיהם. בהחלט לא מצב נעים

גג הבית

החלטם סוף סוף להשקיע בגג הבית שלכם, ריצפתם אותו בריצוף מדהים ומעוצב, רכשתם ספות או נדנדה מתאימה, פינת זולה ועכשיו נשאר רק להתיישב עם החברים לערב של כיף.
הגעתם הביתה בציפיה לערב החברתי אתם מגלים שכל הרהיטים והרצפה התלכלו מלשלשת היונים ועכשיו אתם צריכים לנקות הכל לפני שכולם מגיעים.

קולטי שמש

הקיץ הגיע ועכשיו אפשר לחסוך בחשמל ולהשתמש בחום השמש לחימום הבית. בדיוק בשביל זה רכשתם דוד שמש שיתן לכם את הפתרון לחסכון בכסף בחודשי הקיץ החמים, אשר מהווים את רב הזמן בארצינו החמה, אך פתאום אתם מגלים ששמש יש אך מים חמים – אין. עולים אל הקולטים ומגלים שהם מטונפים לגמרי מבעיית היונים ולכן המים לא מתחממים.

גינות נוי

בניתם בחצר הבית גינת נוי, הבאתם דגים יפים שמתם צמחייה מתאימה ועכשיו אתם רוצים להנות מההשקעה. גם לכאן מגיע בעיית היונים, כאשר הן באות לשתות ממימי הברכה, משאירות טינופת של נוצות ולכלוך וזה במקרה שהן לא פגעו בדגים ובצמחייה בה השקעתם כה רבות.

לאור בעיית היונים המתגברת עם השנים, גירוש יונים נדרש כיום יותר ויותר. ישנן חברות הדברה רבות אשר מציעות בנוסף לשירותיהן גם פתרון לבעיות היונים אך זו אינה המומחיות שלהן.
כמו שלא תקחו לתיקון חשמל בבית קבלן "כלבויניק" מאחר וחשמל זו אינה המומחיות שלו, כך מומלץ גם בגירוש יונים לקחת בעל מקצוע שמתמחה במקצוע זה.
נשר הרחקת יונים מתמחה בהרחקת / גירוש / סילוק  יונים  בלבד ולא מתעסקת בשום סוג אחר של הדברה.
אם גם אתם מחפשים מומחים שיפתרו לכם את בעיית היונים – התקשרו עכשיו!

נשר הרחקת יונים נמצאים כאן בכדי לפתור גם לכם את בעיית היונים.

התקשרו עכשיו ויועץ מומחה של נשר הרחקת יונים בדרך אליכם לפתור את הבעיה

כתיבת תגובה

עוד בנושא מידע על היונים