היונים בעלי הכנף אף פעם לא מפסיקים לעבוד, הן תמיד באות בזמנים שאנו לא מצפים להם וגורמים לבעיות רבות, אם זה לכלוך, מחלות וכו'. קיימות מספר שיטות להרחקת יונים מגוונות אשר את חלקן ניתן לבצע לבד בעצמכם וחלקן חובה להשתמש בבעל מקצוע לצורך טיפול ביונים. במידה והחלטתם לבצע הרחקת יונים באופן עצמאי חשוב ללמוד ולהבין מה מרחיק יונים, איך מרחיקים אותם מבלי לפגוע בהם כמובן, אלו פתרונות טובים וזולים מסתובבים בשוק שבסופו של דבר גם עובדים.
אז נשאלת השאלה איך מרחיקים יונים ועושים זאת באופן טבעי מבלי לקרוע את הכיס ומבלי לפגוע בהן,
כמו שהתחלנו עם זה במאמר, אז קיימים מגוון פתרונות להרחקת היונים כגון:
רשת יונים – רשת היונים משמשת בעיקר למסתורי כביסה או סגירת הרווח בין השילוט לקיר (לדוגמא בעסקים עם שלטים) ובכך מונעת מהיונים להכנס למקום המוכר. שיטה זו בעצם יכולה להחשב גם הרחקת יונים באופן טבעי.
דוקרני יונים – פתרון נוסף לצורך הרחקת יונים עשה זאת בעצמך הוא דוקרני היונים, דוקרנים אלו עשויים נירוסטה חזקה ועמידה לנזקי מזג האויר וכמובן גורמים ליונים להרגיש אי-נוחות בזמן שהן מגיעות לדגור. האי-נוחות הנ"ל גורם להם לחפש מקום אחר.
חוט רטט – חוט הרטט גם הוא פתרון להרחקת יונים, עשוי נירוסטה כמו גם הדוקרני יונים ואותם מניחים בדרך כלל במעקות ומרפסות, חשוב להבין שהחוט אינו פוגע ביונים ורק רוטט מעצם זה שהיונה נעצרה עליו.

אלו רק כמה וכמה מוצרים אשר תוכלו להשתמש לצורך הרחקת יונים באופן עצמאי, אם פתרונות אלו לא עזרו, אנו ממליצים לכם לפנות לבעל מקצוע אשר מתמחה בסילוק יונים ויפתור לכם את הבעיה לצמיתות.

כתיבת תגובה

עוד בנושא מידע שימושי