הרחקת יונים ירוקה

הרחקת יונים ירוקה, אשר תתבצע ע"י חברה להרחקת יונים מקצועית, נותן פתרון לבעיות היונים ללא חומרי הדברה וללא פגיעה ביונים.

רעל ליונים הינו פתרון מאד בעייתי מאחר שהוא פוגע בבעל החיים, והוא גם נוגד את חוק צער בעלי חיים ובנוסף יכול לגרום להרעלות משנה אשר איננו רוצים, כגון למקורות המים ולצמחים אשר בסביבת הבית.

כמו כן יש את שיטת המלכודות, שיטה אכזרית ביותר, אשר גם פוגעת בחיי היונה וגם לא פותרת את הבעיה, מאחר והריגת יונה אחת לא תפתור בעיה של קינון (גם לא של 100).

חברה מקצועית ל הרחקת יונים היא בעלת נסיון ואמצעים מגוונים לפתור את הבעייה בהתאם לצורך שלכם ובצורה אסטטית ונקייה, שלא תפריע לעין ולא תהווה מטרד.

המטרה בהרחקת יונים ירוקה היא פשוט להפוך את מקום מגורכם או המשרד שלכם למקום שאינו נח לקינון היונים ובכך לשלוח אותם למקום אחר.

אנו, בנשר הרחקת יונים, מקפידים מאד בנושא זה ומשתמשים בשיטות טבעיות אשר לא יפגעו בחיי היונה.

למשל – רשתות להרחקת היונים אשר מונעות את אפשרות היונים להגיע למקומות שונים, קפיץ מקפיץ או דוקרנים אשר הופכים משטחים ללא נוחים ליונים ללא פגיעה ביונים, דחלילים מיוחדים – עורבים למשל, אשר הוכיחו את יעילותם, חוטי רטט ועוד.
הרחקת יונים ירוקה לצמיתות – שמרו גם על הבית והרכוש וגם על הסביבה.

אז אם גם לכם קורה שאתם מגיעים להוריד כביסה ומגלים שצריך להחזיר את הבגדים למכונה מאחר והתמלאו בלשלשת או שהיונים מקננות דווקא על חלון חדריכם גורמות ללכלוך ולרעש דווקא בדיוק שנרדמתם, פנו אלינו עוד היום – נשר הרחקת יונים – פתרון לכל בעיות היונים ללא פגיעה ביונה ועם אחריות ל-5 שנים.

התקשרו עכשיו ונציגינו יגיע אליכם ויתן גם לכם פתרון ירוק לבעיית היונים בביתכם עם שירות אדיב וחיוך רחב וכמובן – מחירים הוגנים.
נשר הרחקת יונים 1-700-500-109

כתיבת תגובה

עוד בנושא מידע שימושי