הרחקת יונים מהמרפסת

בעיית היונים במרפסות היא בעיה ידועה, הם משאירים המון לכלוך, עושים רעש בצהריים ועוד, הרחקת יונים מהמרפסת היא לא משימה פשוטה ולא מתאימה לכל אחד, במאמר שלנו נשתדל לענות לכם על איך להרחיק יונים מהמרפסת.
היונים נוטות להשאיר אחריהן הרבה לכלוך, הן עושות הרבה רעש בצהריי היום שאנו רוצים לישון, לפיכך כל אחד רוצה לעשות הרחקת ציפורים מהמרפסת.

אז איך בכל זאת נעשה הרחקת יונים מהמרפסת?

ישנם כמה טיפים להרחקת יונים שאנו יכולים להמליץ עליהם לביצוע המשימה, רוב הטיפים הם לצורך הרחקת יונים עשה זאת בעצמך.
1. חומר לגירוש יונים – קיימים חומרים שונים לגירוש יונים, אותם תוכלו ליישם בעצמכם על המרפסת, חשוב להשתמש בכפפות הגנה במידה ומשתמשים בכל חומר כזה. החומרים אינם אמורים להיות רעילים, מכיוון שאנו לא רוצים להרוג את היונים אלא רק להבריח אותם.
2. תרסיס לסילוק יונים – קיים תרסיס להרחקת יונים, שאותו ניתן לרסס באזור שהיונים דוגרות, וכך לסלק את היונים שלא יחזרו יותר למרפסת.
3. רשת יונים – רשת יונים היא פתרון מצוין להרחיק את היונים מהמרפסת, את הרשת צריך לדעת להניח, ואנשים ללא ידע טכני מומלץ שיתייעצו עם בעל מקצוע.
4. דוקרני יונים – קיימים סוגים שונים של דוקרני יונים, זולים ויקרים, קטנים וגדולים אשר יכולים לתת אחלה פתרון להרחקת יונים מהמרפסת.
לסיכום, קיימות שיטות ביתיות נוספות לגירוש יונים, ומומלץ לקרוא ולבדוק על כל שיטה ושיטה, חלק מהשיטות שהמלצנו עליהם פה יכולות לעזור לכם גם אם אתם מחפשים הרחקת יונים מגג רעפים. במידה ולא הצלחתם עם אחת מהשיטות הנ"ל, התייעצו עם בעל מקצוע על איך להרחיק יונים מהמרפסת ותפטרו את הבעיה אחת ולתמיד.

כתיבת תגובה

עוד בנושא מידע שימושי