למה לקחת הרחקת יונים מקצועית?

אם הגעתם למאמר זה סביר להניח שאתם זקוקים להרחקת יונים. (או שאתם צריכים מאמר).

כנראה שאתם סובלים מרעש ומליכלוכים ברחבי החצר, הגג או מסתורי הכביסה, עוד לפני שהזכרנו את נושא הכינים.

 

בוא נחזור לשאלה –

למה צריך הרחקת יונים מקצועית במקום לקנות את הציוד להרחקה ולעשות את העבודה לבד?

היונים, ציפור המסמלת שלום ואהבה, מחפשות מקומות קינון בשטחים עירוניים, שם קל להם למצוא אוכל.

לרב קינים אלו יבנו על אדן החלון או המשרד, מרזבים, גגות ואפילו על מדף שהיונים מצאו במרפסת – יש גם מקרים שהיונים מוצאות כניסה לבית ומקננות בתוך הבית.

היונה היא לא רק עוף יפה ומקנן אלה גם עקשנית מאד למצוא מקום לקנן וכאשר נסגור לה פתח אחד, היא תמצא בקלות מקום אחר לקנן בו, בקרבת הבית שלך.

לעיתים מיקום הקן יהיה באיזור גבוה ולא נגיש ואף מסוכן ולא בטוח.

לאור כל הדברים הנ"ל כדאי להזמין מומחה לנושא הרחקת יונים בכדי שימנע מהיונה למצוא פתרון באזור הבית שלך והיונה תלך למקום אחר וכמובן ימנע ממך להתסכן ולהעלות למקומות גבוהים ולא בטוחים.

 

היונה, שהיא חיה מונוגמית, כלומר, חיה עם בן זוג אחד (כמו זוג יונים) לא אוהבת שינויים ולכן לא תהיה לה בעיה לקנן בכל מקום קרוב אל המקום עליו חשבה.

אם זה המרזב שלך, מה שיגרום לסתימה ואם זה במסתור הכביסה, מה שיגרום ללכלוך רב וכיני יונים באזור הכביסה הנקיה שלך / של אשתך.

מאחר והיונה נושאת עמה מחלות רבות כדאי להחמיר בנושא הרחקת היונים ולא להקטין ראש ולזנוח את הנושא.

נכון שהרחקת יונים ע"י קניית הציוד לבד נראית לכאורה זולה יותר, אך בטח כבר למדת שהזול עולה ביוקר ובסופו של דבר היונים יחזרו מסיבות אלו ואחרות ותאלצו להזמין הרחקת יונים מקצועית, כך שבסוף תשלמו פעמיים על העבודה.

 

אנו בנשר הרחקת יונים, משתמשים במגוון אמצעים להרחקת היונים וכמובן נותנים אחריות על עבודתינו, כי אנו בטוחים שאנו יודעים מה אנו עושים.

גם אם תלכו לחנות ותקנו דוקרנים להרחקת יונים או רשת להרחקת יונים, אל תהיו בטוחים שפתרתם את הבעיה.

יכול להיות שתפתרו את הבעיה נקודתית, אך כפי שכבר כתבנו, היונים ימצאו מקום אחר לקנן בו שלא חשבתם עליו, כאשר חברה מקצועית להרחקת יונים עם נסיון בנושא, תדע לחשוב על כך מראש.

כתיבת תגובה

עוד בנושא מידע שימושי