פתרונות אמיתיים עם רשת להרחקת יונים

אם אתם מחפשים פתרון אמתי לתופעת היונים, ללא ספק שרשת להרחקת יונים הינה מרכיב מהותי ממנו. אבל מה הבעיה בכלל ביונים? מדוע צריך להרחיק אותן? התשובה אינה ביונה, אלא במה שהיא נושאת עמה.

הרחקת יונים ומחלות

מאחר ויונים עפות ממקום אחד למשנהו, ובמרחקים גדולים למדי, הן נוטות לשאת עמן לא מעט טפילים, אשר חלקם אף מזיק לאדם. למשל, כינים של יונים אשר יכולות להיות מפגע תברואתי מטריד במיוחד – ברגע שהן משתלטות על אזור מסוים אף אדם אינו חסין לכך. וכן, כיני יונים יודעות גם לטפס על קירות. אך לא רק טפילים, היונים חשופות לזיהום ואשפה, ולכן נושאות מחלות רבות. קרבה רבה לבני אדם יכולה לחשוף גם אתכם, או ילדכם, למחלות וטפילים שונים, וכאן נכנס הצורך בהרחקת יונים.

מרחיקים ושומרים על ביתנו
הרחקת יונים משמעה גורמים שונים למניעת התקרבות היונים יתר על המידה לאזור מגורים ספציפי. בין השיטות ישנם דוקרנים, אשר פשוט מפריעים ליונה למצוא נקודה נוחה להתמקם בה, חוטי רטט, וגם רשת להרחקת יונים. מטרת הרשת היא ליצור הפרדה אשר מונעת מהיונה כניסה למקומות כגון חדרי מגורים, חלונות ממ"ד או רגילים, מרפסות, קולטי שמש, ועוד. היונה אינה יכולה לעבור דרך הרשת, וכך אינה מתמקמת או בונה את הקן באזור זה.

אומנם הרחקה נשמעת כמו פתרון חלקי, הרי אם היונה לא תתמקם בנקודה אחת אולי היא תתמקם באחרת, אבל בפועל לא כך הדבר. רשת להרחקת יונים שומרת על אזור שהוא נוח במיוחד להתמקמות היונה, כך שהיונה תחפש מקום אחר שעונה על אותם תנאים – נוחות, בטחון, חום, וכו'. לכן, אם הנקודות הנוחות ביותר ליונה יהיו מוגנות – היונה פשוט תעוף אל עבר אתר אחר. משום כך אין צורך לאטימה הרמטית והיקפית של כל המבנה, אלא רק של נקודות התורפה הרלוונטיות.

התקנה אישית מול בעלי מקצוע
אם אתם מתעניינים בהתקנת רשת להרחקת יונים, יכול להיות ותתפתו לרכוש ולהרכיב את הרשת בעצמכם. מדוע בכלל לבזבז כסף על בעלי מקצוע? ובכן, התשובה מאוד פשוטה –
  1. בעל מקצוע לא רק ישים את הרשת במקום, אלא גם יוודא שהיא ממוקמת כך שהיונה לא תוכל לחדור בפרצות, או דרך נקודות תורפה שאינן מחוזקות.
  2. הוא יוודא שהרשת הנבחרת אכן מתאימה לביצוע העבודה בפועל.
  3. וכמובן, נושא ההיקפיות – אולי יש נקודות תורפה נוספות שבעל המקצוע יודע לזהות ואתם תפספסו לבדכם?
מעבר לכל זאת, בעל מקצוע איכותי גם יספק אחריות לעבודה שלו, כך שזו לא רק עבודה – זה גם בטחון אישי וראש שקט.
בנשר הרחקת יונים מציעים פתרונות מקצועיים לטיפול בבעיה.
צרו עמנו קשר ונשמח לסייע!

כתיבת תגובה

עוד בנושא מידע שימושי