מרפסת בבית עץ

כיום ישנן מספר דרכים ופתרונות בכדי להרחיק יונים מאזור מגוריכם. הפתרונות הישנים שיש להמנע מהם, כוללים הדברה, אשר לא רק שאינה הומנית אלא גם מגבירה את קצב התברותן של היונים, כמו גם שימוש במתקנים אשר עושים רעש רב בשביל להבהיל את היונים מוכחים כלא יעילים גם כן. שיטה מיושנת נוספת הינה שימוש בדבק תעשייתי על אדן החלון, אשר עוזר להרחקת יונים, אך במהרה מתמלא באבק ונוצות והיונים יחזרו בהמוניהן.

 

הפתרונות היעילים והנפוצים ביותר להרחקת יונים מבניינים הינם התקנת חוט רטט, קפיץ מקפיץ, דוקרנים והתקנת רשת. בבחירה בחוט הרטט תקבלו את האופציה האסטתית ביותר והאיכותית ביותר להרחקת יונים ממרפסות שמש. חוט הרטט נמתח במיקום ספציפי ואסטרטגי , כמעט ואינו נראה- אך מפריע מאד ליונים להתיישב בדיוק במקום שאינכם רוצים שיהיו. בצורה זו במקום פריסת רשת על תחום כללי, אנו מתמקדים באזור המסויים במבנה שמושך את היונים.
בנשר הרחקת יונים אנו מתמחים בהתאמת הפיתרון המדוייק למבנה, עם האפשרויות לעבודה בגובה רב, שימוש בציוד סנפלינג וניסיון בעבודה על גגות מבנים מכל הסוגים- כל זאת כדי לאפשר הגנה מלאה מפני יונים מזיקות. בנוסף למומחיותנו אנו מציעים 5 שנות אחריות לפיתרון שיתאים לכם.

גם בבתים פרטיים, אם הם מעץ וגם מאבן, ליונים אין בעיה להגיע ולקבוע מקום לשכון בו.

כתיבת תגובה