פריסת חופת רשת

כיום ישנן מספר דרכים ופתרונות בכדי להרחיק יונים מאזור מגוריכם. הפתרונות הישנים שיש להמנע מהם, כוללים הדברה, אשר לא רק שאינה הומנית אלא גם מגבירה את קצב התברותן של היונים, כמו גם שימוש במתקנים אשר עושים רעש רב בשביל להבהיל את היונים מוכחים כלא יעילים גם כן. שיטה מיושנת נוספת הינה שימוש בדבק תעשייתי על אדן החלון, אשר עוזר להרחקת יונים, אך במהרה מתמלא באבק ונוצות והיונים יחזרו בהמוניהן.

הפתרונות היעילים והנפוצים ביותר להרחקת יונים מבניינים הינם התקנת דוקרנים והתקנת רשת. הרשת תמנע את חדירת היונים אל תוך אותו אזור בעייתים בבניין. זהו פיתרון מעולה והומני, אך לעיתים קרובות בבניינים ישנן קירות וגגות בזוויות מורכבות, כמו גם גגות, חללים ופירים אשר קשה למתוח בהם רשת שתכסה אותם ב-100%, ויונים עדיין יצליחו לחדור ולקנן באותו אזור בבניין.

בנשר הרחקת יונים אנו מתמחים בהתאמת רשתות באופן מדוייק לצרכי המבנה, כמו גם בהתקנת רשתות בכל מקום בבניין, עם האפשרויות לעבודה בגובה רב, שימוש בציוד סנפלינג וניסיון בעבודה על גגות מבנים מכל הסוגים- כל זאת כדי לאפשר הגנה מלאה מפני יונים מזיקות.

פריסה מקצועית של חופת רשת להרחקת יונים, מעל בניין של משטרת ישראל למניעת קינון חוזר ונשנה של יונים על גג הבניין. באמצעות חופת הרשת יצרנו הגנה מלאה על כל מערכות המיזוג של הבניין, צנרת וציוד יקר וחשוב אשר היונים גרמו לו לנזק.

כתיבת תגובה

עוד בנושא רשת יונים