רשת יונים

רשת להרחקת יונים מותקנת ע"י מסגרת הנצמדת לדפנות (עשויה כבל פלדה) ותשתית קדיחות עם ווי "ג'מבו". רשת להרחקת ליונים עשויה מחומר חזק במיוחד, אך אם זאת הרשת גמישה,אוורירית ואסתטית. רשת יונים מקצועית ל- הרחקת יונים מיועדת לסגור פתחים שונים שדרכם היונים נכנסות. היות והרשת גמישה – כשה- יונה מנסה לעמוד/לנחות על הרשת – הרשת זזה ורוטטת, היונה מאבדת את יציבותה, נבהלת ומתרחקת. לעומת רשתות יונים "קשיחות" כמו רשת פלסטיק או רשת ברזל אשר עליהן היונה יכולה לעמוד באין מפריע.

מדוע לא מומלץ להשתמש ברשתות קשיחות בתור רשת יונים?

רשתות קשיחות הן בדרך כלל צפופות מדי, ואם מרשתים באזור שישנו מדחס של מזגן – דבר זה עלול לפגוע ביעילותו של המזגן ואף לגרום לנזק! כמו כן ל- רשת להרחקת יונים יש תוסף U.V שמגן עליה מפני התייבשות מהשמש, דבר אשר מקנה לה אורך חיים ארוך במיוחד.

התקנת רשת יונים

אנו ממליצים שבעל מקצוע יעשה לכם התקנת רשת יונים, בעל מקצוע יודע היכן להתקין את הרשת, ואיך להתקין את הרשת בצורה אופטימלית בשביל לקבל את התוצאות המרביות נגד היונים. בשווקים השונים תוכלו למצוא רשת יונים לפי מידה או אפילו רשת יונים לפי מטר, אך לפני כן תצטרכו לעשות עבודת בדיקה ומדידה על המקום איזה אורך תצטרכו. לא משנה אם תצטרכו רשת יונים למסתור כביסה או רשת יונים לבניין עצמו, צרו קשר עם בעל מקצוע בעל שם בגירוש יונים, שיבוא להתקין אצלם.

 

רשת ליונים הינה פתרון מצוין להרחקת יונים לאורך זמן.

אם גם אתם מעוניינים ברשת יונים, חייגו עכשיו – 050-224-5050

או צרו קשר עמנו דרך האתר ונשוב אליכם בהקדם!

כתיבת תגובה

מלי רבינוביץ'
אייל ומוטי היקרים!
תודה רבה על השירות המקצועי והאדיב, שנים שסבלתי מלכלוך של יונים שלא נגמר. סוף סוף אפשר לנשום לרווחה! וגם המחיר היה מאוד הוגן.