הרחקת יונים
חייגו עכשיו

הרחקת יונים - הכל על הרחקת יונים

הכל על הרחקת יונים סירטונים של דוגמאות להרחקת יונים

סירטונים של דוגמאות להרחקת יונים

צפו במגוון סרטונים של הרחקת יונים

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים מהמרפסת

הרחקת יונים מהמרפסת

הרחקת יונים מהמרפסת היא לא משימה אשר מתאימה לכל אחד, חשוב שיהיה ידע טכני וכלים מתאימים לביצוע המשימה. במאמר שלפניכם סקרנו כמה מהכלים הביתיים שניתן לבצע בשביל הרחקת יונים מהמרפסת.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים לצמיתות

הרחקת יונים לצמיתות

בעיית היונים היא בעיה נפוצה מאד בכל רחבי הארץ, שהתפתחה בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים בוחרים להזמין שירות הרחקת יונים לצמיתות ולפתור את בעיות היונים. הרחקת יונים לצמיתות נעשית כדי למנוע בעצם מספר רב של בעיות ומחלות אותן היונים נושאות עמן. 

הכל על הרחקת יונים דוקרני יונים

דוקרני יונים

דוקרני יונים הינם אחת השיטות הנפוצות להרחקת יונים. רבים שואלים אותנו מה הסיבה לקחת חברה מקצועית להתקנת דוקרנים ולא לקנות ולהתקין לבד...

הכל על הרחקת יונים פתרונות אמיתיים עם רשת להרחקת יונים

פתרונות אמיתיים עם רשת להרחקת יונים

אם אתם מחפשים פתרון אמתי לתופעת היונים, ללא ספק שרשת להרחקת יונים הינה מרכיב מהותי ממנו. אבל מה הבעיה בכלל ביונים? מדוע צריך להרחיק אותן? התשובה אינה ביונה, אלא במה שהיא נושאת עמה. 

הכל על הרחקת יונים פתרון ירוק לבעיית היונים

פתרון ירוק לבעיית היונים

ישנם פתרונות שונים ליונים, וחלקם – כגון הדברה כזו או אחרת – יכולה להזיק לא רק ליונים עצמן, אלא גם לסביבה. בין אם מדובר בחומרים אשר פוגעים בבעלי חיים אחרים מלבד יונים, או אפילו בבני אדם – הדברה היא בדרך כלל הפתרון הפחות עדיף. וזה נכון גם לטווח הארוך, שכן השפעות ההדברה חולפות תוך זמן מסוים ואז יש לבצע הדברה נוספת. ועם ההדברה הנוספת מגיע נזק נוסף למערכת האקולוגית הסביבתית, ושוב המעגל חוזר על עצמו.

הכל על הרחקת יונים על יונים בארץ ובכלל

על יונים בארץ ובכלל

לפי הסיפור בתנ"ך ראינו כי היונה היא סמל לשלום, אך מצד שני היונים מהוות מטרד לבני האדם והסביבה - היונים בדרך כלל מגיעות בקבוצות, מפיצות מחלות, מלכלכות מאוד, מקננות בגגות הבתים, על מזגנים, אדן החלון, חדרי כביסה ובכל מקום שמתאפשר להן לקנן בו.

הכל על הרחקת יונים מחיר הרחקת יונים – שילוב בין האמצעים לבין התוצאות

מחיר הרחקת יונים – שילוב בין האמצעים לבין התוצאות

חשוב לציין בהזדמנות זאת כי הרחקת יונים הינה פעולה מתמשכת. היונים הן ציפורים בעלות זיכרון ארוך. הן ינסו מעת לעת לחזוק למקום הקינון. לפיכך יש לבדוק ולחזור ולבדוק מדי פעם את מקם הקינון הישן, לבדוק שהיונים לא חזרו. אם זה קורה, יש לחזוק על פעולת הטיהור עד להשגת המטרה הסופית.

הכל על הרחקת יונים למה לקחת הרחקת יונים מקצועית?

למה לקחת הרחקת יונים מקצועית?

אנשים רבים שואלים את עצמם למה הם צריכים הרחקת יונים מקצועית במקום לעשות את העבודה לבד.

הכל על הרחקת יונים להרחיק יונים באמצעות חופות רשת

להרחיק יונים באמצעות חופות רשת

התקנה של חופת רשת ככלי להרחקת יונים, יעיל במניעתם להגיע לגגות שלנו. אם רשת ליונים נלחמה בהגעתם לחלונות ולפתחים השונים, כאן מדובר בפתרון האולטימטיבי שיאפשר לשמור על ציוד יקר המצוי בגגות. מזגנים, צינורות, ועוד ציוד יקר עלול להינזק כתוצאה מקינון יונים. 

הכל על הרחקת יונים כתבה מynet - יונים על החלון: איך להרחיק המטרד המסוכן

כתבה מynet - יונים על החלון: איך להרחיק המטרד המסוכן

צפו בכתבה מתוך אתר ynet המסבירה על מטרד היונים ופתרונות להרחקתן

הכל על הרחקת יונים כיצד לדאוג לנושא של הרחקת יונים?

כיצד לדאוג לנושא של הרחקת יונים?

יונים יכולות לגרום לנזקים שונים – הן לרכוש, הן לאיכות החיים והן לנזקים בריאותיים שונים. כך שאם ישנן יונים אשר מקוננות באופן קבוע בחלונות הבית שלכם או בחצר, קיימת חשיבות גבוהה לעשות מעשה ולדאוג להרחקתן. 

הכל על הרחקת יונים טכניקות שונות להרחקת יונים

טכניקות שונות להרחקת יונים

יונים יכולות להוות כמטרד רציני וזאת מהסיבה הפשוטה, שהן מקננות במקרים רבים בחצרות, במסתורי כביסה ועל אדן החלונות של בתי מגורים תופעה זאת גורמת ללכלוך רב, לרעש בלתי נסבל ולעיתים גם לסיכונים למפגעים בריאותיים כאלו ואחרים. 
כחלק מכך, כל אדם אשר מוצא את עצמו מוטרד מהיונים, יעשה בדרך כלל כל שביכולתו בכדי להרחיק אותם ולהיפתר מהמטרד הזה לצמיתות. מכיוון שאף אחד לא רוצה לפגוע ביונים, אלא רק להרחיק אותם ככל שמתאפשר מאותו המבנה, חשוב להכיר את השיטות אשר נחשבות גם אפקטיביות וגם אינן פוגעות ביונים. 

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים מהמזגן

הרחקת יונים מהמזגן

אם גם לכם קרה שהמנוע של המזגן התמלא בצואת יונים - לשלשת, מאמר זה נועד בשבילכם. מסתור הכביסה, שם מתקינים לרוב את המזגן הוא אחד המקומות המועדפים על היונים.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים ירוקה

הרחקת יונים ירוקה

אנו, בנשר הרחקת יונים, נתקלים רבות בשאלה האם אנו מבצעים הרחקת יונים ירוקה - כנסו וקראו מה זה אומר

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים בהוד השרון – על ידי מדביר מקצועי

הרחקת יונים בהוד השרון – על ידי מדביר מקצועי

בכל רחבי הארץ מהשרון ועד הדרום יש בעיה קשה מאוד של מזיקים. יש הרבה סוגים שונים של מזיקים בארץ מחרקים שונים ועד מכרסמים. אחד מסוגי המזיקים המטריד ביותר הוא ציפורים וליתר דיוק יוני בר.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מהבית?

הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מהבית?

הרחקת יונים מכל בית היא מעשה חשוב מאוד ונחוץ. יונים יכולות לגרום לזיהום רב בכל בית. יונים הן לא חיות נקיות והן יכולות להעביר מחלות וזיהומים שונים. בנוסף לכך, יונים גם מלכלכות בתים עם בניית הקנים שלהן ועם הצרכים שלהן. בית שיש בו יונים הוא בית לא נקי ולא היגייני שלא ממש נעים לחיות בו או להזמין אליו חברים ובני משפחה. כל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו בביתו חייב לוודא שלא יהיו בו מזיקים ובכלל זה יונים ובעלי כנף אחרים.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מבתים עם ילדים קטנים?

הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מבתים עם ילדים קטנים?

בית שיש בו ילדים קטנים הוא בית שבמיוחד חשוב שהוא יהיה נקי ומטופח. כאשר בבית עם ילדים קטנים יש מזיקים – הבריאות של הילדים נמצאת בסכנה

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – ושמירה על היגיינה ואסתטיקה בבית

הרחקת יונים – ושמירה על היגיינה ואסתטיקה בבית

בית או נכס שיש בהם קנים של יונים או מצבור גדול של יונים סובלים מלכלוך רב ומחוסר בהיגיינה, ניקיון ואסתטיקה. יונים ידועות כבעל חיים שמפיץ מחלות שונות וחיידקים וגורם ללכלוך רב. הרחקה או הדברה של יונים תשדרג את הנכס ותהפוך אותו לראוי יותר למגורי אדם.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים - בעיית קינון היונים

הרחקת יונים - בעיית קינון היונים

היונה היא ציפור יפה ונפוצה מאוד בארצינו ובדרך כלל לא תוקפת או מזיקה לבני האדם ולסביבה.
אך הבעיה הנפוצה ביותר היא בעיית הקינון, כאשר היונים מקננות, הן בדרך מחפשות מקום טוב ומוסתר כמו למשל: בעליית גג, אדן החלון, מסתורי כביסה.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים - אמנת השירות

הרחקת יונים - אמנת השירות

חברת נשר הרחקת יונים הינה החברה הותיקה ביותר בתחום באמנת השירות בישראל

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – איך ניתן להרחיק יונים מבנייני דירות?

הרחקת יונים – איך ניתן להרחיק יונים מבנייני דירות?

פעמים רבות לבתים רבים יש בעיה של יונים שבונות במרפסות או בגגות שלהם קנים. כאשר יונים בונות קן בחצר של בית הן גורמות ללכלוך רב ולהרבה מאוד זוהמה וחוסר היגיינה.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים

הרחקת יונים

ישנם לא מעט חברות הדברה אשר מציעות בין השאר הרחקת יוניםאנו, בנשר הרחקת יונים מתמחים אך ורק בתחום זה מאחר ואנו מאמינים שכאשר אתה עושה משהו, אתה חייב להתמחות בו ולעשות אותו בצורה הטובה ביותר.

 

הכל על הרחקת יונים איך להרחיק את היונים לצמיתות?

איך להרחיק את היונים לצמיתות?

נכון שיונה מהווה כסמל לשלום, ונכון שאם נבחין בקשישים מאכילים יונים בפירורי לחם  באחת מכיכרות העיר זה יכול להיראות לנו כמחזה ציורי ויפה. אבל אם אותן היונים יחליטו לקנן דווקא במסתור הכביסה של הדירה שלנו או יעברו להתגורר על אדן החלון שלנו, כנראה שכל המחשבות הטובות שחשבנו עליהן תעלמנה כלא היו. 

שלחו SMS חינם ונציג יחזור אליכם!
שתפו:
search