שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים

נמאס לכם מהיונים בבית? יש לכם שאלות איך לטפל בנושא? אנו כאן כדי להעניק לכם תשובות מקצועיות עבור הרחקת יונים מקצועית !

 • למה שאזמין חברה ולא אקנה לבד מוצרים להרחקת יונים? עשה זאת בעצמך לא יותר זול? כנסו ותוכלו לראות מספר דוגמאות להרחקת יונים חובבנית
  תשובה:

  ישנם היום הרבה מוצרים ל הרחקת יונים כגון – דבק להרחקת יונים,  דוקרנים להרחקת יונים ועוד, הנמכרים ברשתות "עשה זאת בעצמך" למיניהן. פתרון זה נראה מאד מפתה, במיוחד בגלל המחיר, אך כמו כל דבר אחר בחיים – הזול עולה ביוקר… כאשר  הרחקת יונים לא נעשית באופן מקצועי התוצאה נראית בהתאם והכסף נזרק לחינם.
  לקריאה במסך מלא

 • עד איזו קומה צריך לשים רשת יונים?
  תשובה:

  להרחקת יונים יעילה מומלץ מאוד להתקין הרשת מהקומה העליונה ועד לקומה תחתונה. התקנה חיצונית. וכך לא יהיו יונים – לא מלמעלה ולא מלמטה.
  לקריאה במסך מלא

 • נכנסות לי מתחת לרעפים ומעל תקרת הרביץ ועושות רעש, לכלוך ונזק כולל חורים בתקרה ונפילות לתוך המחסן מתחת דרך פתח שהושאר לדוד המים במחסן. איך פותרים?
  תשובה:

  בעיית היונים באזור הרעפים ומתחת לתקרות הינה מוכרת לנו וידועה. הפתרון היעיל היחיד לאורך זמן לבעיית יונים זו הוא לחסום את דרכי הגישה והפתחים למיניהם ברשתות מתאימות ואסטתיות בצורה מקצועית. נשמח לעמוד לשירותכם – נשר הרחקת יונים.
  לקריאה במסך מלא

 • מה מחיר הסרת רשת נגד יונים שהותקנה בין קומות 1-3 ?
  תשובה:

  המחיר להסרת רשת יונים לקומות אלו הוא 1000 ש"ח. לייעוץ והכוונה מדוייקת יותר, נשמח לעמוד לרשותך בטלפון – 050-2245050

  נשר – הרחקת יונים.
  לקריאה במסך מלא

 • מהם יתרונות רשת להרחקת יונים על פני שאר השיטות?
  תשובה:

  ליונים יש נטייה להגיע בקבוצות גדולות לסביבת הבתים ולגרום לדיירים נזקים שונים כגון: רעשים, לכלוך, התפתחות של חיידקים ובקטריות ועוד.. מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה לעשות מעשה ולתור אחר דרך אפקטיבית אשר תאפשר להיפתר מהמטרד הזה. ישנן חברות שונות המציעות שירותים של הרחקת יונים, כאשר רובן עושות שימוש בטכניקות ידידותיות לסביבה אשר אינן פוגעות ביונים, אלא רק מרחיקות אותן מהאזור לתקופת זמן ארוכה.

  אחת השיטות הנפוצות ביותר אשר ייעודן הרחקת יונים, עושה שימוש לצורך השגת המטרה ברשת מיוחדת לגירוש היונים. רשת ליונים אשר מותקנת על ידי איש מקצוע מנוסה, תחסום את הגישה של היונים לאותו אזור וכל עוד הרשת נשארת מותקנת, דיירי הבית יכולים להיות שקטים ורגועים שבתקופה הקרובה הם יכולים ליהנות מסביבה נטולת יונים.

  מה הן היתרונות של שיטה זו?

  ראשית כל מדובר בשיטה אשר איננה פוגעת ביונים – מכיוון, שרוב האנשים לא יהיה מעוניין לפגוע בבעלי חיים ובטח אם אין סיבה לכך, מדובר בשיטה שהינה עדיפה על פני שיטות אחרות אשר עלולות להוביל להרג היונים. השיטה המבוססת על התקנת רשת ליונים, הינה "שיטה ירוקה" וידידותית לסביבה. רשתות איכותיות, יחזיקו מעמד לאורך זמן, כך שמדובר בשיטה שהינה יעילה לטווח זמן ארוך במיוחד. שיטה זאת אינה יקרה במיוחד מה שמהווה כיתרון נוסף על פני השיטות האחרות. חשוב לציין, שקיימת אפשרות לרכוש רשת ולהתקין אותה באופן עצמאי, אך ההמלצה היא להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מנוסה אשר ידע לבצע את ההתקנה בצורה הטובה האיכותית וכמובן, גם הבטיחותית ביותר.


  הליך התקנה רשת ליונים

  כעיקרון התקנת הרשת יכולה להיראות למי שאינו מבין בתחום כפשוטה לביצוע, אך בכדי שאותה הרשת אכן תהיה אפקטיבית ותענה בצורה הטובה ביותר על המטרות שלה, ההתקנה חייבת להתבצע בצורה מדויקת ומקצועית ביותר. ברשותו של איש מקצוע המתמחה בתחום ישנם כלי עבודה ייעודיים אשר מאפשרים לו לבצע את ההתקנה בצורה היעילה ביותר. איש מקצוע שכזה ידע להתאים הן את סוג הרשת, הן את גודלה והן את טכניקת ההתקנה לסביבה.

  אנשי מקצוע רבים אשר עוסקים בתחום, נותנים אחראיות על השירות שלהם, כך שתוכלו להיות שקטים בידיעה שאם חלילה היונים יחזרו, תהיה לכם כתובת לחזור אליה. מהסיבות הללו, ההמלצה היא לא לנסות להתקין את הרשת באופן עצמאי ולפנות לשם כך לאיש מקצוע מנוסה אשר ידע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

  לקריאה במסך מלא

 • יונים "פלשו" למסתור הכביסה/חדר שירות. מה תעשו?
  תשובה:

  נ.ש.ר  הרחקת יונים  תמנע את כניסת ה- יונים למקום ע"י רשת ל הרחקת יונים .
  לקריאה במסך מלא

 • שאלה חשובה זו נשאלת רבות, מה באמת ההבדל בין הרחקת יונים להדברת יונים?
  תשובה:

  הדברת יונים – סילוק יונים וגירוש יונים באמצעות חומרי הדברה, רעלים וחומרים כימיים שונים, אשר בד"כ בהגדרתם אינם ידידותיים לסביבה ויכולים לגרום נזק גם לאיכות הסביבה וגם לבני אדם ובעלי חיים שאינם יונים. הרחקת יונים  – סילוק יונים וגירוש יונים באמצעים ידידותיים לסביבה, אשר אינם פוגעים ביונים אלה גורמים ליונים באמצעים שונים לעוף לסביבה שונה. חשוב לציין כי אנו, נשר  הרחקת יונים מתעסקים אך ורק ב הרחקת יונים  ללא פגיעה ביונים ובסביבה.
  לקריאה במסך מלא

 • איך אומרים: יונים או יונות?
  תשובה:

  כמו בשם החברה שלנו – נשר  הרחקת יונים – כמובן שיונים.
  לקריאה במסך מלא

 • אנו רואים יונים על המרזב, האם יש מה לעשות?
  תשובה:

  רצוי מאוד ש- יונים לא יהיו על המרזב. לשלשת יונים תיפול גם על המרזב וגם למטה. לשלשת יונים מזיקה לכל המשטחים היות והיא חומצתית. בנוסף היונים מקננות לעיתים במרזבים, דבר העלול לגרום לסתימה ונזקי רטיבות בעלות של אלפי  שקלים!!! אנו נמנע את עמידת היונים במרזב ע"י ההתקנים המתאימים.
  לקריאה במסך מלא

 • לשלשת היונים "הטרייה" נוחתת לנו הישר במרפסת ובשטח המרוצף שבחצר. מה עושים?
  תשובה:

  נשר  הרחקת יונים תמנע את עמידת/נחיתת היונים במקומות המועדים ע"י ההתקנים המתאימים.
  לקריאה במסך מלא

 • יונים נכנסו לנו לחלל הגג בין הרעפים לבין התקרה. מה עושים?
  תשובה:

  אנו, נשר  הרחקת יונים נכנס לחלל הגג, ונפנה את הגוזלים, ביצים ופגרים שנמצא. את היונים אנו נוציא החוצה דרך הרעפים. נאתר את המקומות/פתחים דרכם היונים נכנסו לגג ונאטום אותם באופן מקצועי.
  לקריאה במסך מלא