הרחקת יונים
חייגו עכשיו

הרחקת יונים בכפר סבא

 מחפשים הרחקת יונים בכפר סבא? 
התקשרו עכשיו 1700-500-109

כפר סבא, השוכנת בלב הארץ, במיקום מעולה בשרון, במרחק נסיעה קצר לפתח תקווה, ראש העין, תל אביב ועוד

העיר צמודה לרעננה, והוד השרון מן הצד האחד וומושבים שונים בשרון והרי השומרון מן הצד השני, בגלל קרבתה לאזורים פתוחים וירוקים, יחד עם היתרונות הרבים במרחבים אלה, ישנה גם בעיית היונים אשר נוצרת מהתנאים הללו.

כפר סבא נוסדה בשנת 1903 והוכרזה כעיר בשנת 1962. בעיר ישנם מספר מרכזי מסחר ואזורי תעשייה רחבים ביותר.

אם גם אתם, בביתכם הפרטי, בבניין מגורים או בעסק סובלים מבעיית היונים, אשר החליטו לקנן דווקא אצלכם צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונבוא לתת לכם את הפתרון המקצועי ביותר להרחקת יונים.
נשר הרחקת יונים עוסקת אך ורק בהרחקת יונים ולכן מתמחה בתחום זה יותר מחברות אחרות אשר רואות את הרחקת היונים כתחום משנה של נושא ההדברה.

לחצו על התמונות לצפיה בגודל מלא

הרחקת יונים בכפר סבא
הרחקת יונים בכפר סבא

צפו בסרטונים

אולי יעניין אתכם גם:

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מבתים עם ילדים קטנים?

הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מבתים עם ילדים קטנים?

בית שיש בו ילדים קטנים הוא בית שבמיוחד חשוב שהוא יהיה נקי ומטופח. כאשר בבית עם ילדים קטנים יש מזיקים – הבריאות של הילדים נמצאת בסכנה

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – איך ניתן להרחיק יונים מבנייני דירות?

הרחקת יונים – איך ניתן להרחיק יונים מבנייני דירות?

פעמים רבות לבתים רבים יש בעיה של יונים שבונות במרפסות או בגגות שלהם קנים. כאשר יונים בונות קן בחצר של בית הן גורמות ללכלוך רב ולהרבה מאוד זוהמה וחוסר היגיינה.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – ושמירה על היגיינה ואסתטיקה בבית

הרחקת יונים – ושמירה על היגיינה ואסתטיקה בבית

בית או נכס שיש בהם קנים של יונים או מצבור גדול של יונים סובלים מלכלוך רב ומחוסר בהיגיינה, ניקיון ואסתטיקה. יונים ידועות כבעל חיים שמפיץ מחלות שונות וחיידקים וגורם ללכלוך רב. הרחקה או הדברה של יונים תשדרג את הנכס ותהפוך אותו לראוי יותר למגורי אדם.

הכל על הרחקת יונים הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מהבית?

הרחקת יונים – למה חשוב להרחיק יונים מהבית?

הרחקת יונים מכל בית היא מעשה חשוב מאוד ונחוץ. יונים יכולות לגרום לזיהום רב בכל בית. יונים הן לא חיות נקיות והן יכולות להעביר מחלות וזיהומים שונים. בנוסף לכך, יונים גם מלכלכות בתים עם בניית הקנים שלהן ועם הצרכים שלהן. בית שיש בו יונים הוא בית לא נקי ולא היגייני שלא ממש נעים לחיות בו או להזמין אליו חברים ובני משפחה. כל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו בביתו חייב לוודא שלא יהיו בו מזיקים ובכלל זה יונים ובעלי כנף אחרים.

תגובות

שלחו SMS חינם ונציג יחזור אליכם!
שתפו:
search