רשת נגד יונים

שם הממליץ: איריס | עיר: מודיעין

נשר הרחקת יונים – אייל – יצאת צדיק אמיתי !!!

 

מודה באשמה: אני לא אחת שיודעת ורגילה להחמיא ולפרגן יותר מדי. צריך הרבה – בשביל להוציא את זה ממני.

אבל היום זה קרה. אני רוצה לפרגן ובגדול.

לפני כשנה החלטתי אחרי הרבה התלבטויות,  בדיקות וחששות, להתקין רשת נגד יונים במרפסת שלי, כדי שהיונים יבינו שזו לא המרפסת שלהם, והיא מחוץ לתחום בשבילם. חששות היו של תחושת כלוב, של הוצאה מאד גדולה, ושזה לא באמת יפתור את הבעיה.

לאחר מספר אנשי מקצוע שנתנו את חוות דעתם במשך כ-5 שנות מלחמתי ביונים, פניתי לאייל – הרחקת יונים, לאחר שראיתי המלצות וחוות דעת טובות עליו.

ואכן – הרשת הותקנה לשביעות רצוני המלאה, כל החששות התבדו, והתחלתי לנשום לרווחה. היונים הבינו. אין לכלוכים, אין קנונים, ואין קולות צורמים שמעירים אותי ב-5 בבוקר. חיים אחרים.

יחד עם זה שהייתי מאד מאד מרוצה – עדיין לא נכנסתי לפייסבוק לכתוב המלצה, למרות שאני משתמשת הרבה בהמלצות של אחרים…

אך מה שקרה היום –שינה זאת. הייתי זקוקה לאייל באופן דחוף. נבהלתי ממש כשראיתי 2 יונים עפות להן במרפסת הסגורה ומנסות לצאת. לא הבנתי איך הצליחו להיכנס, ובשיא הפניקה התקשרתי לאייל שיבוא להציל אותי. חששתי שיישארו במפרסת לנצח עד שימותו, וחששתי שמעבר לזה – גם יונים אחרות יגלו את הפרצה בגדד שאני לא ראיתי ויגיעו, ויחזור והסיוט שעברתי במשך 5 שנים.

אייל הגיע תוך רבע שעה מרגע קריאתי הנואשת. הוא ראה, מה שאני פיספסתי – 3 קרעים בגדר. מיד אמר שזה נגרם מאש, שהרשת עמידה ומחזיקה מעמד לפחות 15 שנה, ואין שום דבר אחר שיכול לגרום לחורים כאלה. שברתי את הראש – אף אחד לא מדליק שום אש במפרסת זאת, ואפילו מעשנים אין כאן. אחרי כמה דקות הבנתי שהוא צודק – לפני כחודש נאלצתי לאטום את רצפת המרפסת, בגלל גשמים שנזלו לשכנים מתחתי, ובמהלך האיטום השתמשו בברנר להמיס את הזפת. אז כנראה שהאש פגעה גם בגדר בלי שראיתי.

אייל מיד תיקן את כל הקרעים, והחזיר לי את החיים השלווים ללא יונים.

ההפתעה הגדולה ביותר היתה שהוא סרב לקחת תשלום עבור זה, למרות שהוא הגיע מיד אחרי שהתקשרתי, ביום שישי לפני הצהריים, ועבד דקות ארוכות על התיקונים  אני חשבתי שמגיע לו תשלום, מכיוון שהפעלת אש בסמוך לגדר ממש לא כלולה באחריות שלו על שלמות הגדר…

אז באמת כל הכבוד לך אייל – על העזרה המיידית, על הפתרון המושלם, על הרוגע שלי והידיעה שיש למי לפנות בעת מצוקה, ועל רוחב הלב – תודה רבה מכל הלב.

כתיבת תגובה