קפיץ מקפיץ על אדן החלון

כיום ישנן מספר דרכים ופתרונות בכדי להרחיק יונים מאזור מגוריכם. הפתרונות הישנים שיש להמנע מהם, כוללים הדברה, אשר לא רק שאינה הומנית אלא גם מגבירה את קצב התברותן של היונים, כמו גם שימוש במתקנים אשר עושים רעש רב בשביל להבהיל את היונים מוכחים כלא יעילים גם כן. שיטה מיושנת נוספת הינה שימוש בדבק תעשייתי על אדן החלון, אשר עוזר להרחקת יונים, אך במהרה מתמלא באבק ונוצות והיונים יחזרו בהמוניהן.

 

הפתרונות היעילים והנפוצים ביותר להרחקת יונים מבניינים הינם התקנת קפיץ מקפיץ, חוט רטט, דוקרנים והתקנת רשת. הקפיץ המקפיץ הוא סליל מתכת קפיצי שמותקן במיקומים במבנה בהם נוח ליונים לנחות ולשהות. הקפיץ עצמו רגיש למשקל שמופעל עליו, כך שברגע שיונה נוחתת עליו הוא רוטט ולא מאפשר קרקע יציבה ליונה. הקפיץ הינו פיתרון פשוט ובסיסי מאד שנותן את המענה הטוב ביותר לאזורים צריך ושטוחים.

בנשר הרחקת יונים אנו מתמחים בהתאמת הפיתרון המדוייק למבנה, עם האפשרויות לעבודה בגובה רב, שימוש בציוד סנפלינג וניסיון בעבודה על גגות מבנים מכל הסוגים- כל זאת כדי לאפשר הגנה מלאה מפני יונים מזיקות. בנוסף למומחיותנו אנו מציעים 5 שנות אחריות לפיתרון שיתאים לכם.

דוגמה לקפיץ מקפיץ לצורך הרחקת יונים על אדן חלון.

כתיבת תגובה